CRCW080580R6FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW080580R6FKTB Vishay /Dale
    CRCW080580R6FKTB Vishay /Dale
    CRCW080580R6FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080580R6FKTB is described as RES SMD 80.6 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM