CRCW0805787RFKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW0805787RFKTB Vishay /Dale
    CRCW0805787RFKTB Vishay /Dale
    CRCW0805787RFKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805787RFKTB is described as RES SMD 787 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM