CRCW080575R0FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW080575R0FKTB Vishay /Dale
    CRCW080575R0FKTB Vishay /Dale
    CRCW080575R0FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080575R0FKTB is described as RES SMD 75 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE