CRCW08056K65FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW08056K65FKTA Vishay /Dale
    CRCW08056K65FKTA Vishay /Dale
    CRCW08056K65FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08056K65FKTA is described as RES SMD 6.65K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM