CRCW08056K04FKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW08056K04FKEAHP Vishay /Dale
    CRCW08056K04FKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08056K04FKEAHP is described as RES SMD 6.04K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE