CRCW0805649KFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805649KFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805649KFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805649KFKEAHP is described as RES SMD 649K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE