CRCW08055R60FKTC Vishay /Dale
  • More about CRCW08055R60FKTC Vishay /Dale
    CRCW08055R60FKTC Vishay /Dale
    CRCW08055R60FKTC is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08055R60FKTC is described as RES SMD 5.6 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X