CRCW08055M60FKTC Vishay /Dale
  • More about CRCW08055M60FKTC Vishay /Dale
    CRCW08055M60FKTC Vishay /Dale
    CRCW08055M60FKTC is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08055M60FKTC is described as RES SMD 5.6M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"