CRCW08055K49FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW08055K49FKTB Vishay /Dale
    CRCW08055K49FKTB Vishay /Dale
    CRCW08055K49FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08055K49FKTB is described as RES SMD 5.49K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK