CRCW08054K87FKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW08054K87FKEAHP Vishay /Dale
    CRCW08054K87FKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08054K87FKEAHP is described as RES SMD 4.87K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM