CRCW08054K70DHEAP Vishay /Dale
  • More about CRCW08054K70DHEAP Vishay /Dale
    CRCW08054K70DHEAP Vishay /Dale
    CRCW08054K70DHEAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08054K70DHEAP is described as RES SMD 4.7K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE