CRCW0805475KFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0805475KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805475KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805475KFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805475KFKTA is described as RES SMD 475K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE