CRCW0805402RFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0805402RFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805402RFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805402RFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805402RFKTA is described as RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE