CRCW08053R00JNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW08053R00JNTA Vishay /Dale
    CRCW08053R00JNTA Vishay /Dale
    CRCW08053R00JNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08053R00JNTA is described as RES SMD 3 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE