CRCW0805365RFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0805365RFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805365RFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805365RFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805365RFKTA is described as RES SMD 365 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"