CRCW0805365KFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0805365KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805365KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0805365KFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805365KFKTA is described as RES SMD 365K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH