CRCW08052M74FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW08052M74FKTA Vishay /Dale
    CRCW08052M74FKTA Vishay /Dale
    CRCW08052M74FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08052M74FKTA is described as RES SMD 2.74M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"