CRCW0805287RFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805287RFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805287RFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805287RFKEAHP is described as RES SMD 287 OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"