CRCW0805280KFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805280KFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805280KFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805280KFKEAHP is described as RES SMD 280K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"