CRCW080527K0JNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW080527K0JNTA Vishay /Dale
    CRCW080527K0JNTA Vishay /Dale
    CRCW080527K0JNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080527K0JNTA is described as RES SMD 27K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM