CRCW0805270KJNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0805270KJNTA Vishay /Dale
    CRCW0805270KJNTA Vishay /Dale
    CRCW0805270KJNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805270KJNTA is described as RES SMD 270K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS