CRCW0805215RFKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW0805215RFKTB Vishay /Dale
    CRCW0805215RFKTB Vishay /Dale
    CRCW0805215RFKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805215RFKTB is described as RES SMD 215 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS