CRCW08051K15FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW08051K15FKTA Vishay /Dale
    CRCW08051K15FKTA Vishay /Dale
    CRCW08051K15FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW08051K15FKTA is described as RES SMD 1.15K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK