CRCW0805182KFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805182KFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805182KFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805182KFKEAHP is described as RES SMD 182K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK