CRCW080516R5FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW080516R5FKTA Vishay /Dale
    CRCW080516R5FKTA Vishay /Dale
    CRCW080516R5FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080516R5FKTA is described as RES SMD 16.5 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"