CRCW080516K5FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW080516K5FKTB Vishay /Dale
    CRCW080516K5FKTB Vishay /Dale
    CRCW080516K5FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW080516K5FKTB is described as RES SMD 16.5K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F