CRCW0805137RFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805137RFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805137RFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805137RFKEAHP is described as RES SMD 137 OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED