CRCW0805118KFKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW0805118KFKEAHP Vishay /Dale
    CRCW0805118KFKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0805118KFKEAHP is described as RES SMD 118K OHM 1% 1/2W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"