CRCW06038K45FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW06038K45FKTA Vishay /Dale
    CRCW06038K45FKTA Vishay /Dale
    CRCW06038K45FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW06038K45FKTA is described as RES SMD 8.45K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM