CRCW060364R9DKTAP Vishay /Dale
  • More about CRCW060364R9DKTAP Vishay /Dale
    CRCW060364R9DKTAP Vishay /Dale
    CRCW060364R9DKTAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW060364R9DKTAP is described as RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS