CRCW0603470KFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW0603470KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0603470KFKTA Vishay /Dale
    CRCW0603470KFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0603470KFKTA is described as RES SMD 470K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE