CRCW06031R33FNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW06031R33FNTA Vishay /Dale
    CRCW06031R33FNTA Vishay /Dale
    CRCW06031R33FNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW06031R33FNTA is described as RES SMD 1.33 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH