CRCW04025K11FKEDHP Vishay /Dale
  • More about CRCW04025K11FKEDHP Vishay /Dale
    CRCW04025K11FKEDHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW04025K11FKEDHP is described as RES SMD 5.11K OHM 1% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"