CRCW040227K4FKEDHP Vishay /Dale
  • More about CRCW040227K4FKEDHP Vishay /Dale
    CRCW040227K4FKEDHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW040227K4FKEDHP is described as RES SMD 27.4K OHM 1% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE