CRCW040222K6FKEDHP Vishay /Dale
  • More about CRCW040222K6FKEDHP Vishay /Dale
    CRCW040222K6FKEDHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW040222K6FKEDHP is described as RES SMD 22.6K OHM 1% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE