CRCW04021R74FKEDHP Vishay /Dale
  • More about CRCW04021R74FKEDHP Vishay /Dale
    CRCW04021R74FKEDHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW04021R74FKEDHP is described as RES SMD 1.74 OHM 1% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE