CRCW040216K5FHEDP Vishay /Dale
  • More about CRCW040216K5FHEDP Vishay /Dale
    CRCW040216K5FHEDP Vishay /Dale
    CRCW040216K5FHEDP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW040216K5FHEDP is described as RES SMD 16.5K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH