CRCW0402154RDHEDP Vishay /Dale
  • More about CRCW0402154RDHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402154RDHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402154RDHEDP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402154RDHEDP is described as RES SMD 154 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS