CRCW0402150KFHEDP Vishay /Dale
  • More about CRCW0402150KFHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402150KFHEDP Vishay /Dale
    CRCW0402150KFHEDP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0402150KFHEDP is described as RES SMD 150K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM