CRCW020197K6FKED Vishay /Dale
  • More about CRCW020197K6FKED Vishay /Dale
    CRCW020197K6FKED Vishay /Dale
    CRCW020197K6FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW020197K6FKED is described as RES SMD 97.6K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK