CRCW0201137KFKED Vishay /Dale
  • More about CRCW0201137KFKED Vishay /Dale
    CRCW0201137KFKED Vishay /Dale
    CRCW0201137KFKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW0201137KFKED is described as RES SMD 137K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE