CPW10R2000JB14 Vishay /Dale
  • More about CPW10R2000JB14 Vishay /Dale
    CPW10R2000JB14 Vishay /Dale
    CPW10R2000JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPW10R2000JB14 is described as RES 0.2 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.