CPW10R1500JE143 Vishay /Dale
  • More about CPW10R1500JE143 Vishay /Dale
    CPW10R1500JE143 Vishay /Dale
    CPW10R1500JE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPW10R1500JE143 is described as RES 0.15 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V