CPW1015K00HE143 Vishay /Dale
  • More about CPW1015K00HE143 Vishay /Dale
    CPW1015K00HE143 Vishay /Dale
    CPW1015K00HE143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPW1015K00HE143 is described as RES 15K OHM 10W 3% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V