CPW1015K00HB143 Vishay /Dale
  • More about CPW1015K00HB143 Vishay /Dale
    CPW1015K00HB143 Vishay /Dale
    CPW1015K00HB143 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPW1015K00HB143 is described as RES 15K OHM 10W 3% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH