CPSL10R0510KE145 Vishay /Dale
  • More about CPSL10R0510KE145 Vishay /Dale
    CPSL10R0510KE145 Vishay /Dale
    CPSL10R0510KE145 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPSL10R0510KE145 is described as RES 0.051 OHM 10W 10% 4LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"