CPSL10R0100FB145 Vishay /Dale
  • More about CPSL10R0100FB145 Vishay /Dale
    CPSL10R0100FB145 Vishay /Dale
    CPSL10R0100FB145 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPSL10R0100FB145 is described as RES 0.01 OHM 10W 1% 4LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F