CPR2022R00JE66 Vishay /Dale
  • More about CPR2022R00JE66 Vishay /Dale
    CPR2022R00JE66 Vishay /Dale
    CPR2022R00JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPR2022R00JE66 is described as RES 22 OHM 20W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM