CPR0712R00JE10 Vishay /Dale
  • More about CPR0712R00JE10 Vishay /Dale
    CPR0712R00JE10 Vishay /Dale
    CPR0712R00JE10 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPR0712R00JE10 is described as RES 12 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.