CPL15R1000JE14 Vishay /Dale
  • More about CPL15R1000JE14 Vishay /Dale
    CPL15R1000JE14 Vishay /Dale
    CPL15R1000JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CPL15R1000JE14 is described as RES 0.1 OHM 15W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"